TÝM A KONTAKTY

Anna Jungová

vedoucí pečující osoba

Anička je naší vedoucí, má na starosti vše, co se týká Sovičky. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V předchozích letech pracovala jako chůva v rodinách, vychovatelka v dětském koutku, učitelka v mateřské škole v Praze a posledně jako pečující osoba ve firemní dětské skupině pro děti zaměstnanců Ministerstva spravedlnosti. S dětmi ráda tvoří, učí je říkanky, básničky a vymýšlí pro ně různé aktivity.

+420 724 828 147

Anna.Jungova@dvi.cz

Jana Marková

pečující osoba

Naše nová posila Janička vystudovala na střední odborné škole sociální činnost a v současné době pokračuje ve studiu na Pedagogické fakultě UK. Jejím obore je speciální pedagogika. Povolání učitelky je jejím snem. S hlídáním dětí má zkušenosti jak z rodinného prostředí, tak i z prostředí mezinárodní MŠ, kde rok působila jako logopedická asistentka. Ve svém volném čase se věnuje studiu, doučuje a také pomáhá s péčí o mladšího bratra s PAS a LMP. Ráda navštěvuje nejrůznější kulturní akce a objevuje nová místa. Je trpělivá, spolehlivá a empatická. Jejím cílem je, aby se dětem ve školičce líbilo, cítily se v ní dobře a měly radost z věcí, které se učí, objevují a zkoumají.

Barbora Bochníčková

pečující osoba

Barča je absolventkou Střední školy v oboru Optik, ale vždy bylo jejím snem věnovat se dětem předškolního věku. Právě proto si dodělává vzdělání na Vyšší odborné škole PRIGO se zaměření na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Během předchozího studia získala zkušenosti s hlídáním dětí především v rodině. Je to aktivní a kreativní člověk a práce s dětmi jí moc baví. Ve svém volném čase se obvykle věnuje studiu, cyklistice, cestování a hraní na ukulele, se kterým doprovází děti při zpívání.


Dětská skupina Sovička

Dopravní vzdělávací institut, a.s.
Prvního pluku 621/8a
186 00 Praha 8, Karlín
IČ: 27378225 DIČ: CZ27378225
www.dssovicka.cz
sovicka@dvi.cz


DEJTE NÁM VÁŠ KONTAKT…

… a nejpozději zítra se Vám ozveme ;-).