TÝM A KONTAKTY

Anna Jungová

vedoucí pečující osoba

Anička je naší vedoucí, má na starosti vše, co se týká Sovičky. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V předchozích letech pracovala jako chůva v rodinách, vychovatelka v dětském koutku, učitelka v mateřské škole v Praze a posledně jako pečující osoba ve firemní dětské skupině pro děti zaměstnanců Ministerstva spravedlnosti. S dětmi ráda tvoří, učí je říkanky, básničky a vymýšlí pro ně různé aktivity.

+420 724 828 147

Anna.Jungova@dvi.cz

Mgr. Nikola Beranová

pečující osoba

Niki u nás pracuje jako pečující osoba a v případě potřeby jako zástup vedoucí. Vystudovala pedagogiku na Univerzitě Karlově (obor Biologie a Výchova ke zdraví). Nyní pokračuje dále ve studiu na magisterském typu studia. Nikola je zkušená chůva – pracovala několik měsíců jako Au – pair v zahraničí, vedle studia i teď hlídá děti. Její velkou zálibou je sport, konkrétně gymnastika – Niki aktivně vede oddíl malých gymnastek TJ Sokol Bedřichov a má kvalifikaci jako rozhodčí. V Dětské skupině Sovička povede čtvrteční sportovní kroužek.

Nikola.Beranova@dvi.cz

Barbora Bochníčková

pečující osoba

Barča je absolventkou Střední školy v oboru Optik, ale vždy bylo jejím snem věnovat se dětem předškolního věku. Právě proto si dodělává vzdělání na Vyšší odborné škole PRIGO se zaměření na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Během předchozího studia získala zkušenosti s hlídáním dětí především v rodině. Je to aktivní a kreativní člověk a práce s dětmi jí moc baví. Ve svém volném čase se obvykle věnuje studiu, cyklistice, cestování a hraní na ukulele, se kterým doprovází děti při zpívání.


Dětská skupina Sovička

Dopravní vzdělávací institut, a.s.
Prvního pluku 621/8a
186 00 Praha 8, Karlín
IČ: 27378225 DIČ: CZ27378225
www.dssovicka.cz
sovicka@dvi.cz


DEJTE NÁM VÁŠ KONTAKT…

… a nejpozději zítra se Vám ozveme ;-).