ARCHIV AKTUALIT

 • V DS Sovička dodržujeme preventivní opatření
  V dětské skupině Sovička dodržujeme vzhledem k zhoršující se epidemiologické situaci základní preventivní opatření. Naší prioritou je bezpečí Vašich dětí. To může zajistit i menší kapacita naší skupiny. Nechcete vystavovat své dítě riziku, že se setká s viry v prostředí velké školky? Pojďte k nám. Ještě máme volná místa.
 • Celé Česko čte dětem a Se sokolem do života.
  Naše dětská skupina s zapojila do dvou projektů. Se Sokolem do života děti učí vnímat pohyb jako přirozenou součást jejich života a díky kladné motivaci (pohybové úkoly provází postavy zvířátek), se všichni na společné cvičení moc těší. Naše účast v Celé Česko čte dětem úzce souvisí s naší celoročním projektem “S knížkou do pohádky”. Čtení… Číst dále »Celé Česko čte dětem a Se sokolem do života.
 • Příměstské tábory úspěšně za námi.
  I v případě příměstských táborů jsme se snažili vycházet ze zájmu dítěte. Pojďte se podívat, jak jsme uchopili téma „Putování s dinosaury“. S tématem jsme pracovali každý den, pro děti jsme měli připravené aktivity na toto téma (např. na procvičování barev), pracovní listy i kreativní projekty. Podívejte se na fotografie, co všechno u nás děti na táboře s dinosaury… Číst dále »Příměstské tábory úspěšně za námi.
 • Nabízíme možnost nezávazné návštěvy 🙂
  Zajímá Vás projekt Dětské skupiny Sovička? Uvažujete o možnosti docházení Vašeho dítěte? V tuto chvíli máme prostor pro nezávazné návštěvy u nás. Děti si zde mohou pohrát, Vám uvaříme výbornou kávu a v milé atmosféře můžeme zodpovědět na všechny Vaše otázky. Pro děti je přichystán malý dáreček. Pro domluvení návštěvy volejte p. Marii Víravské na tel. 724 828 147.… Číst dále »Nabízíme možnost nezávazné návštěvy 🙂
 • Mrkněte, jak to u nás vypadá 🙂
  Ještě jste u nás nebyli? A zajímá vás, jak to u nás vypadá? Koukněte se na zbrusu nové fotografie našich prostor, které naleznete v záložce Naše prostory – http://dssovicka.cz/nase-prostory/
 • Konec prázdnin se blíží, ale my zdaleka nekončíme!
  Máme za sebou již 6 turnusů letních příměstských táborů a ještě máte šanci se přihlásit na termín 24. – 28. 8. 2020. V tento termín se s dětmi budeme věnovat našim nejoblíbenějším dinosaurům 🙂 Kromě Dino parku s dětmi navštívíme i Letní Letnou a Večerníčkovu výstavu .
 • Přijďte se k nám podívat 🙂
  DS Sovička otevírá svoje prostory malým i velkým návštěvníkům. Uvažujete o přihlášení Vašeho dítěte na příměstský tábor? Zajímá Vás, jak to u nás vypadá? Chcete se seznámit s naším personálem? Potřebujete více informací a chcete se je dozvědět osobně? Není nic jednoduššího! Zavolejte nám na telefonní číslo 724 828 147 a domluvte si osobní setkání… Číst dále »Přijďte se k nám podívat 🙂
 • Děkujeme za časopisy pro naše malé Sovičky
  Dnes jsme si pro děti vyzvedli časopisy Pusík a Bumík. Moc děkujeme Pražské vydavatelské společnosti za tento dárek 🙂 Těšíme se, že si v nich zalistujeme už brzy, na letních příměstských táborech.
 • Plné auto hraček
  Minulý týden jsme vyrazili na nákupy a dovezli si plné auto hraček. Najdete na obrázku v příspěvku sovičku?
 • Léto plné příměstských táborů
  O letních prázdninách provozujeme dětskou skupinu v režimu příměstských táborů, kdy rodiče mohou zapsat své děti na týdenní program. Toto je alternativou k pobytu v mateřských školkách, které jsou část léta uzavřeny z důvodu čerpání dovolených. Snažíme se tak vyjít vstříc co největšímu počtu rodičů. Své děti můžete přihlásit on-line v sekci PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY.
 • Ladíme interiéry
  Chtěli byste vědět, jak to u nás vypadá? Ještě chvíli vydržte! Ve středu 10. 6. nám dorazí nábytek a další vybavení a o výsledek se vámi hned podělíme. Vše jsme však vybírali tak, aby se u nás děti cítily co nejlépe 🙂
 • Máme zkolaudováno!
  Prvním krokem při budování dětské skupiny byl výběr vhodných prostor. Zde Dopravní vzdělávací institut využil svých učeben v Karlíně, které však plně nevyhovovaly z hlediska stavebních a hygienických podmínek. Prostor tedy prošel náročnou rekonstrukcí, která byla završena dne 8. 6. 2020. kolaudací pro účely dětské skupiny. Děti se tak mohou těšit na úplně nově postavené a vybavené… Číst dále »Máme zkolaudováno!